Заступник голови Львівської обласної ради Тарас Федак написав заяву про вступ до партії Християнсько-Демократичний Союз, ― повідомила прес-служба ЛОО ХДС.
"Моє рішення щодо членства у ХДС не є спонтанним, а серйозно обдуманим і виваженим. Сьогодні кардинально міняється політична палітра України. Міграція з колишніх провладних партій до нових партій влади є настільки масштабною, що ставить під сумнів саму ідею творення потужних професійних ідеологічних партій", ― заявив Тарас Федак. "Люди у нових партіях об’єднуються "під лідера", а не навколо ідеології. Не стає лідера ― зникає партія. Ходити "під прапором" Ющенка, Мороза чи Тимошенко сьогодні не тільки модно, а й вигідно. Гляньте скільки перебіжчиків з’явилося. Одному пообіцяли що стане першим секретарем райкому, другому прохідне місце у партсписку, третьому - посаду у владі - партійна зрада стала сьогодні наймоднішим вчинком новонароджуваної української демократії. А звичайні люди дивляться на все це і за голову хапаються, за що ж вони боролись. Все це мене надзвичайно вражає", ― підкреслив Тарас Федак.
Тарас Федак мав пропозиції щодо членства і у НСНУ, і в "Батьківщині". Однак зупинив свій вибір на ХДС. "Ідеологія християнської демократії здобуває в Україні все більше прихильників. Я переконаний, що і у нашій країні можна будувати політику на моральних засадах. Це - не популізм, а чіткі ідеологічні принципи, на яких будується західноєвропейська цивілізація. У більшості країн Європи основними політичними конкурентами є лівоцентристи, соціал-демократи з однієї сторони, та християнські-демократи, консерватори з іншої. Переконаний, що подібне буде і у нас. Українське суспільство доказало, що воно не безлика маса, а думаючий народ. І голосує не за "портрет" і обіцянки, а за особистостей та їх чіткі і зрозумілі позиції. А українцям в черговий раз нав’язують ідею вождизму і єдиноправильної партії. ХДС завжди підтримувала і буде підтримувати Президента Ющенка. Але жодна партія не має права "привласнювати" вибір народу. Переконаний, що християнсько-демократична ідеологія, ХДС зуміє скласти достойну конкуренцію у львівському (і не тільки) політикумі. У нас серйозний намір максимально активно відстоювати інтереси наших виборців, місцевого самоврядування, усіма можливими способами боронити засад християнства, демократії та законності", ― заявив Тарас Федак.
Xленами ЛОО ХДС також є почесний консул Республіки Казахстан у Львові Володимир Кожан, почесний консул Республіки Бразилія у Львові Петро Малех, керівник секретаріату комітету ВРУ з питань боротьби з оргзлочинністю та корупцією Юрій Сорочик, перший заступник начальника управління і науки Львівської ОДА Роман Бабій та ін.