В селі Нагiрянка Чорткiвського району Тернопільської області працівники Державтоінспекції затримали заступника глави Чорткiвської райдержадмiнiстрацiї, який перебував за кермом у стані алкогольного сп’яніння, повідомляє прес-служба Департаменту ДАI МВС України.

За інформацією прес-служби, після зупинки авто працівниками ДАІ для перевірки документів водій категорично відмовився надати документи. „За зовнiшнiми ознаками вiн перебував у станi сильного алкогольного сп’янiння. На вимогу працiвникiв ДАI припинити хулiганськi дiї та поїхати на медичне обстеження, правопорушник не вiдреагував та пiд час затримання вчинив злiсну непокору iнспекторам ДАI: вiдштовхував правоохоронцiв, розiрвав на одному з них формений одяг. Тож працiвникам Державтоiнспекцiї довелося застосували до правопорушника заходи фiзичного впливу”, - говориться у повідомленні прес-служби.

Пiсля затримання та доставки чиновника до Чорткiвського райвiддiлу мiлiцiї, а також проведення медичного обстеження, з’ясувалося, що 56-рiчний заступник глави Чорткiвської райдержадмiнiстрацiї перебував за кермом у станi алкогольного сп’янiння.

Стосовно зловмисника складено протокол про адмiнiстративне правопорушення. Пiд час перевiрки автомобiля, що належить управлiнню сiльського господарства Чорткiвського району, з’ясувалося, що номер кузова легковика не вiдповiдає запису в реєстрацiйному документi. «Жигулi» затримано та доставлено на арештмайданчик.

ProUa