Заступник в. о. голови виконкому Львівської обласної ради Олег Канівець вважає за необхідне призупинення рішення про утворення облвиконкому.
Про це Олег Канівець повідомив сьогодні „Контекст-медіа”.
„Виконком обласної ради виконав найголовнішу функцію: він змусив виконавчу вертикаль в області стати на сторону народного президента Віктора Ющенка, тобто утворення виконкому послужило визначенню керівників виконавчих структур по лінії ОДА та РДА свого місця, з ким вони.
Дві виконавчі структури в області наразі існувати не можуть. На мою думку, рішення сесії є позитивним в контексті Конституційної реформи. Я би пропонував на даному етапі рішення про утворення облвиконкому призупинити до конституційного врегулювання питань утворення виконавчих структур органами місцевого самоврядування”, ― заявив Олег Канівець.
Олександр Канівець зазначив, що сьогодні Львівська ОДА працює у правовому полі.
„Сьогодні у правовому полі існує адміністрація. Скажімо так, виганянь з кабінетів когось, перетягування функцій, де-факто не відбувається. Олександр Сендега виконує свої повноваження як голова Львівської ОДА”, ― відзначив Олег Канівець.
Як повідомляло агентство, 24 листопада Львівська облрада перейняла на себе функції виконавчої влади в області і утворила облвиконком. 26 листопада голова Львівської ОДА Олександр Сендега заявив, що не складає з себе функцій голови Львівської ОДА, яка продовжує працювати і відповідає за господарські питання в області. Тоді ж голова Львівської облради Михайло Сендак заявив. що якщо в понеділок виконком облради не приступить до роботи, то облрада звільнить призначених голову та першого заступника облвиконкому, відповідно Петра Олійника та Олега Канівця, із займаних посад.