Як інформує відділ зв’язків із громадськістю ГУМВС України в Донецькій області, за попередньою інформацією, один із загиблих – колишній заступник екс-мера Слов'янська Володимир Кульматицький, заява про зникнення якого надійшла в Слов'янський міськвідділ міліції 28 січня.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за п. 1 ч. 2 ст. 115 «Вбивство двох осіб» Кримінального кодексу України. Розслідування перебуває на особистому контролі начальника ГУМВС області В'ячеслава Аброськіна та МВС України.

Повідомлення про виявлення вбитих надійшло від цивільних осіб, які проїжджали дорогою, що веде в Харківську область. Негайно на місце події виїхали слідчо-оперативна група і все керівництво Олександрівського райвідділу міліції.

Тіла було виявлено за 25 метрів від дороги, біля лісопосадки. Експерт зафіксував по 2 вогнепальні поранення в кожного загиблого. Мобільних телефонів при них не було, проте всі цінні речі залишилися на місці. Правоохоронці відразу ж узялися встановлювати особи вбитих і за базою безвісти зниклих громадян вийшли на двох жителів Слов'янська. Прибулі за дзвінком олександрівських оперативників слов'янські колеги впізнали в одному з чоловіків Володимира Кульматицького, якого було викрадено від його будинку 28 січня разом з автомобілем.

Другий загиблий – Геннадій Голота, 54 роки, водій. Імовірно, в день викрадення він перебував разом із Кульматицьким В.В.

Остаточний висновок про особи загиблих буде зроблено після проведення відповідної експертизи.

Для розкриття резонансного подвійного вбивства створено робочу групу, до якої увійшли найкращі співробітники, зокрема головного управління обласної міліції. На місці роботу групи координує заступник начальника ГУМВС області – начальник кримінальної міліції, полковник Сергій Князєв, відряджений до Олександрівського району.

Правоохоронці проводять усі необхідні слідчо-розшукові заходи, спрямовані на розкриття цього резонансного злочину і затримання винних осіб.