УП пише, що суд відхилив клопотання обвинувачення про обрання міри запобіжного заходу у вигляді арешту на 60 діб або застави у розмірі 75 млн грн. Однак відтепер Павловський не може покидати своє фактичне місце проживання у Житомирі.

Нагадаємо, 11 жовтня детективи НАБУ і САП затримали Павловського і директора Департаменту держзакупівель і постачання матеріальних ресурсів Міноборони Володимира Гулевича за розтрату понад 149 млн грн із держбюджету під час закупівлі палива для Міноборони.

У цій схемі фігурує компанія «Трейд Коммодіті». ЗМІ пигуть, що за ТОВ «Трейд Коммодіті» стоїть Андрій Адамовський – «багаторічний бізнес-партнер і спільник» нардепа Олександра Грановського. Грановський заперечує свою причетність до «Трейд Коммодіті».

Пізніше підозру за ч.5 ст. 191 ККУ оголосили ще начальнику відділу організації поставок паливно-мастильних матеріалів управління поставок матеріальних ресурсів Департаменту держзакупівель Борису Малишу й старшому інспектору відділу аудиту у сфері державних закупівель і моніторингу цін Департаменту внутрішнього аудиту та фінконтролю Міноборони Володимиру Шемовнєву.