Про це «Вголосу» повідомила прес-служба Львівської ОДА.   

Йосиф Ситник народився 18 лютого 1972 року. У 1995 році закінчив Тернопільську академію народного господарства, отримавши диплом з відзнакою за спеціальністю «Адміністративний менеджмент». Із 1997 року працює у Національному університеті «Львівська політехніка», доцент кафедри менеджменту персоналу та адміністрування, кандидат економічних наук. У 2009 році отримав сертифікат Doctor of Philosophy, Ph.D. за спеціальністю економічні науки. Депутат Львівської обласної ради.

Володимир Харчук народився 29 квітня 1987 року. У 2009 році закінчив юридичний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка. Працював в адвокатській компанії «Укрзахідюрсервіс». Із 2012 року працює на посаді юрисконсульта Обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Галсільліс».

Нагадаємо, що раніше Кабмін погодив кандидатури Йосипа Ситника та Володимира Харчука на посади заступників голови Львівської ОДА.

Також відомо, що у Києві наразі розглядають подання на призначення заступником голови ЛОДА з гуманітарних питань Юрій Підлісний.