Журналіст Львівської обласної державної телерадіокомпанії Василь Глинчак вважає, що Тарас Батенко не має морального права перебувати на посаді заступника голови Львівської ОДА, оскільки раніше назвав електорат Ющенка люмпенами.
Про це він заявив сьогодні під час загальних зборів трудового колективу ЛОДТРК.
Тарас Глинчак зачитав цитату з статті Тараса Батенка, опублікованої у червні 2002 року в газеті „Поступ”. У цій статті Тарас Батенко назвав електорат Віктора Ющенка та НРУ люмпеном.
Тарас Глинчак зазначив, що за умови, якщо Тарас Батенко не піде з посади заступника губернатора, він „писатиме президенту”.
Тарас Батенко відзначив, що наведена Тарасом Глинчаком фраза – це витяг однієї цитати – певний журналістський прийом.
„Ніхто з вас, сидячих тут, не заборонить мені думати так, як я думаю, і говорити так, як я думаю”, — сказав Тарас Батенко. Він також зазначив, що ніколи не тримався і не тримається за посаду.
Тарас Батенко зазначив, що керівництво Львівської ОДА „зацікавлене у тому, щоб телебачення розвивалось, щоб телебачення заробляло на себе гроші, щоб трудовий колектив ріс, щоб громадяни "мали можливість дивитись якісні програми, а не кількісні", щоб телебачення було конкурентноздатним та потихеньку ставало на рейки громадського”.