Заступники голови Львівської ОДА дали попередню згоду щодо їх включення до складу виконкому Львівської облради. Про це „Контекст-медіа” повідомив перший заступник голови Львівської ОДА Богдан Матолич.
„Президія Львівської облради вчора розглядала питання про склад виконкому облради і нам, всім заступникам голови Львівської ОДА, окрім Володимира Герича, запропонували увійти до складу виконкому, і ми поки що погодилися”.
Богдан Матолич пояснив, що остаточне рішення буде прийнято заступниками голови Львівської ОДА після того, як до Львова повернеться голова Львівської ОДА Олександр Сердега, який перебуває у Києві.
„Немає голови Львівської ОДА, він ще не повернувся з Києва. Нам це рішення потрібно прийняти всім разом”, ― сказав Богдан Матолич.
Як повідомляло агентство, 22 листопада Львівська облрада перебрала на себе функції виконавчої влади в області. Львівська облрада створила виконком, а виконуючим обов’язки голови виконкому призначила нардепа Петра Олійника.
Більшість працівників управлінь Львівської ОДА заявили про свою підтримку президентові Вікторові Ющенку. Зі свого боку, Петро Олійник запевнив працівників облдержадміністрації, що нікого звільняти не будуть.
Заступники голови Львівської ОДА з питань внутрішньої політики Володимир Герич заявив про свій намір подати у відставку і написав заяву на відпустку.
У голови Львівської ОДА 7 заступників.