Заступники міського голови Львова оприлюднили заяву щодо економічної та політичної ситуації у місті з огляду на звинувачення міської влади з боку народного депутата України О.Гудими, – повідомила Західну інформаційну корпорацію прес-служба Львівської міської ради.

Подаємо заяву повнотекстово:
«Очевидно, в житті все має свою міру і межу. Критичні заяви і дії політиків на адресу міськвиконкому, виступи у засобах масової інформації, організовані і власні матеріали, форми протестів, публічних дискусій, обговорень і таке інше, – все це прийнятні нормальні процеси взаємовідносин, які обумовлені Конституцією і Законами будь-якого демократичного суспільства. Та коли звучить заява з уст політика на зразок народного депутата України О.Гудими, що: «...після Буняка, який залишить після себе руїни, ...» («Поступ», № 40 від 24 лютого — 2 березня 2005 року) – вона сприймається як образа не тільки на адресу міського голови, а й на адресу усього міськвиконкому та й, зрештою, на адресу усієї міської громади.
На даний момент продовжується підготовка до звіту міського голови перед депутатами міської ради та міською громадою про діяльність виконавчих органів ради за 2004 рік, якому передують звіти районних адміністрацій і управлінь.
Проте, уже сьогодні окремі матеріали порівняльного характеру, що яскраво засвідчують про відповідні позитивні зміни у житті міста, наводимо у даному прес-релізі.
За три роки роботи міськвиконкому фонд розвитку міста становить 115 млн. грн. На розвиток міста за три роки освоєно коштів у два рази більше, ніж було напрацьовано і освоєно попередніми владами міста з 1990 року до 2002 року.
За три роки, станом на 14.01.2005 р., за програмою «Вода» мешканці міста отримали водопостачання за цілодобовим та розширеним графіком – 75% і 25% – за графіком. При тому, що у 2001 році лише 20% мешканців Львова були забезпечені водою цілодобово та за розширеним графіком, 70% – за графіком, а 10% – незадовільно забезпечувались або взагалі було відсутнє водопостачання.
Переломним періодом у водопостачанні міста було завершення і здача в експлуатацію 14 кілометрів каналізаційного колектора, розмірами три метри висоти і два метри ширини на глибині 40 метрів поза межами центральної частини міста від вулиці Липинського до стику вулиць Кульпарківська-Наукова.
Це дозволяє подати воду цілодобово, бо каналізаційні мережі уже спроможні прийняти таку кількість води. Існує багато технічних факторів, які впливають на темпи виконання програми «Вода», з яких чи не найосновніший – це її якість. Тому майже один рік було затрачено на будівництво і зараз завершується монтаж станції знезалізнення на водозаборі «Будень» для того, щоб мешканці міста отримали не просто воду, а раз і назавжди якісну воду.
За три роки роботи міськвиконкому у Львові капітально відремонтовано найскладніші дороги центральної частини Львова (вул. Дорошенка, Підвальна, Кн. Романа, Личаківська, Листопадового Чину, Володимира Великого, пл. Петрушевича та інші). На 2005 рік заплановано ремонт вулиць Городоцька, Івана Франка, пл. Ринок.
Міська влада зробила помітний внесок у розвиток охорони здоров'я. Якщо у 2001 році на одного мешканця міста на охорону здоров'я припадало 57 грн., то у 2004 році при середньодержавному показникові — 85 грн. у Львові припадає 115 грн. Зокрема, автопарк швидкої допомоги збільшився удвічі. Для лікарень міста придбано двадцять апаратів УЗД, комп’ютерний томограф, інші вкрай необхідні для покращення умов діагностування і здоров’я львів’ян апарати".