Як повідомив сьогодні «Львівський портал» з посиланням на сайт МВС, за матеріалами працівників Державної служби боротьби з економічною злочинністю, порушено кримінальну справу проти колишнього заступника мера Львова.

Чиновника підозрюють у тому, що він, у змові із службовцями Львівського комунального підприємства обласного державного комунального бюро технічної інвентаризації та експертної оцінки, незаконно приватизував земельну ділянку, яку потім продав. Унаслідок протиправних дій правопорушника місцевому бюджету завдано збитків на суму 441 тис. гривень.

Сайт МВС не називає прізвища колишнього заступника мера.

Нагадаємо, що у міського голови Львова Любомира Буняка було 8 заступників. Скільки заступників було у Василя Куйбіди ми навіть не підраховували

У жовтні минулого року сайт ЛОО ГП «ПОРА»  повідомляв про те, як колишній заступник міського голови Львова з питань промисловості та підприємництва Володимир Янів прописався в неіснуючому будинку на вул. Варшавській.

Про це повідомив секретар Львівської міської ради, голова ЛОО ГП ПОРА  Володимир Квурт.

Як розповів Квурт, переселенці з Польщі свого часу отримали будинок на вулиці Варшавській, 112 із земельною ділянкою, а коли відбулося розширення вулиці, цей будинок знесли і їм надали квартиру в будинку поряд - в багатоповерхівці.

"Але у них залишилися  8 соток на яких був гараж і невеличкий сад, і вони обробляли цю ділянку", - сказав він.

Як пояснив пан Квурт, власники ділянки вирішили її приватизувати і закріпити за собою, однак виявилося, що на цій ділянці вже стоїть будинок.

"Вони здивувалися, бо ніякого будинку немає і там стоїть гараж. Звернулися за документами і їм показали, що там дійсно стоїть будинок - саме на місці їхнього гаражу. Що це не гараж, а будинок, де є кімнати, де є кухня", - розповів секретар Львівської міської ради.

За словами Квурта, у будинку виявився прописаний колишній заступник міського голови Львова з питань промисловості та підприємництва Володимир Янів.

"Рішенням останньої сесії четвертої каденції Львівської міської ради, яка відбулася 16 березня 2006 року, за ним було закріплено право на користування землею", - зазначив він.