Майкла Коена, засудженого колишнього юриста Дональда Трампа, відпустили з тюрми відбувати покарання у вигляді домашнього арешту через пандемію та складну ситуацію із зараженням коронавірусом у в'язницях.

Про це повідомляє Голос Америки.

У грудні 2018 року Коена засудили до трьох років ув'язнення. Він визнав свою провину у наданні неправдивих свідчень Конгресу щодо проекту будівництва офісного центру кампанії Дональда Трампа в Москві, а також порушенні правил фінансування політичних кампаній, здійснюючи виплати від імені Трампа. Коену 53 роки, він відбував покарання у в'язниці штату Нью-Йорк.

"Я такий радий повернутись додому й бути із моєю родиною. Я так багато хочу і планую сказати. Але зараз не час. Скоро. Дякую усім моїм друзям і прихильникам", – написав Коен у Twitter.

https://twitter.com/MichaelCohen212/status/1263500906609496064

Також зазначається, що минулого тижня на домашній арешт із в'язниці у Пеннсильванії перевели 71-річного Пола Манафорта, колишнього очільника виборчої кампанії Дональда Трампа, а перед тим радника "Партії регіонів". Як заявляє захист Манафорта, він має підвищений ризик захворіти на коронавірус через вік та наявні захворювання. Адвокати повідомляють, що Манафорт має високий тиск, хворобу печінки, захворювання дихальних шляхів і у січні 2020-го захворів на грип та бронхіт. У грудні Манафорта було госпіталізована через "кардіологічну подію".