Знову доводиться дивуватися з приводу того, що заявляють деякі українські політики, і вкотре рекомендувати – тепер уже лідерові СелПУ: перш ніж критикувати, хоча б ознайомлюйтеся з тим, що критикуєте", – сказав перший заступник голови Центрального виконкому партії "Народний Союз Наша Україна" Ігор Жданов, коментуючи різкі висловлювання голови Селянської партії Тетяни Засухи стосовно проекту адміністративно-територіальної реформи, які прозвучали в ефірі "5 каналу".

"В даному випадку я закликаю пані Засуху почитати законопроект про адміністративно- територіальну реформу, або, принаймні, відвідати громадські слухання з цього приводу", – додав Ігор Жданов.

Він також зауважив, що висунута Т.Засухою теза про загрозу зникнення внаслідок реформи багатьох сільських населених пунктів говорить про непоінформованість лідера СелПУ щодо змісту законопроекту.

З приводу заяви Т.Засухи про те, що за тиждень вона зібрала мільйон підписів проти адмінтерреформи, Ігор Жданов сказав: "Простий підрахунок на калькуляторі показує, що в такому випадку пані Засуха протягом цього тижня мала б щосекунди отримувати щонайменше по два підписи. На тлі такого трудового результату якось губиться навіть монументальна постать Стаханова...".

Прес-служба НСНУ