У мережі з’явилося відео спілкування кандидата в депутати від “Опозиційного блоку” по 49 округу (Донецька область) Бориса Колеснікова з виборцями.

Про це  повідомляє “Українська правда” на своєму Telegram-каналі.

Питання виборців на відео не чути, але з контексту можна зрозуміти, що Колеснікова запитали про вирубку дерев.

“Та що ти мені, ти подивись на себе з боку. Ти на себе подивись, який дармоїд, пика вже у фотографію не влазить, і сидиш мене вчиш – я до тебе поїду дерева вирубувати. А у нас приберіть ось це! А як мені з тобою розмовляти? Тому що ти нахабний хам, дармоїд і нероба. Я не знаю, дивлячись на твоє відношення, ти нахабний хам, от і все. А ти голосуй за кого хочеш. За Гнатенка, який приїде сюди, проголосуй. Я купив нові ліфти в Костянтинівці за 350 тисяч, а він відремонтував старі по 600”, – говорить кандидат.

 

Після цього один з виборців передає Колеснікову пакет, на що кандидат відповів досить “неординарно”.

“Засунь собі його, знаєш куди. Опудало городнє”, – відповідає Колесніков.

В свою чергу нагадаємо, що на вибори у Верховну Раду Борис Колесніков йде від “Опозиційного блоку” по 49 округу, куди входять Дружківка, Костянтинівка, Покровський і Костянтинівський райони Донецької області.

Як писав “Вголос”, народний депутат України (фракція Опозиційного блоку) Євген Балицький у листуванні з колегами оригінальним способом обговорює плани на дострокові вибори до Верховної Ради.