Прем'єр-міністр України Віктор Янукович знаходиться наразі в лікарні після інциденту в п'ятницю ранком в Івано-Франківську.

Про це журналістам повідомила прес-секретар прем'єра Ганна Герман.

За її словами, у прем'єра було зроблено два кидки, один - твердим предметом. Людина, що атакувала Януковича, затримана. Проводиться дізнання.

За словами Герман, загрози життю Януковича немає.

Раніше Герман заявила, що "радикально налаштована частина представників блоку "Наша Україна" поводилася агресивно, що змусило охорону прем'єра захищати його".

За її словами, прем'єр заявив, що продовжить поїздку.

Янукович прибув вранці у п'ятницю в Івано-Франківськ у рамках чотириденної робочої поїздки по регіонах України.

У Прикарпатті він планує відвідати ЗАТ "Лукор" і "Магній" і взяти участь у нараді з питань розвитку туризму в західних регіонах України. У п'ятницю ввечері прем'єр відбуде до Донецька.

За словами людей, що спостерігали ситуацію віддаля, автобус із прем'єром і його супроводом, який прибув до Прикарпатського університету ім. Стефаника, зустрів пікет прихильників блоку "Наша Україна". Люди скандували "Ющенко". Тут же були і прихильники прем'єра Януковича.

При виході з автобуса прем'єр спіткнувся, охорона підхопила його під руки і перевела в автомобіль, який відразу ж від'їхав.