«Його називали бєспрєдєльщік, оскільки він вимагав хабарі за все і у всіх. Міняв машини як рукавички. А його особняк на вулиці Гіпсовій (Франківський район Львова) красномовно свідчить про його доходи», - зазначило джерело.

Як пише газета, вчора Генпрокуратура порушила стосовно судді кримінальну справу за ч. 3 ст. 368 КК (одержання хабара в особливо великому розмірі або службовою особою, яка займає відповідальне становище).

Недоторканність судді не дозволяє його заарештувати. «Генпрокуратура готує прохання про позбавлення його звання судді і зняття суддівської недоторканності», - повідомив начальник прес-служби Управління СБУ у Львівській області Петро Франків.

Як розповів начальник УСБУ у Львівській області Юрій Кіцул, суддя був затриманий близько 10:00 в робочому кабінеті. «У момент затримання суддя вів себе спокійно, не протестував і не обурювався", - зазначив Кіцул. «Суддя вимагав та отримав хабар від підсудного за винесення йому вироку, не пов'язаного з позбавленням волі», - уточнили в ГПУ.

Кіцул повідомив, що вчора суддя перебував у будівлі УСБУ, де проводилися слідчі дії. За інформацією газети, вчора також були проведені обшуки в кабінеті і будинку судді.

Нагадаємо, вчора у Львові співробітники управління СБУ спільно з Головним управлінням з розслідування особливо важливих справ Генеральної прокуратури затримали суддю Залізничного райсуду Львова Ігоря Ганича під час отримання ним хабара на суму 400 тисяч грн.

Як повідомляв Вголос, Ігор Ганич у свій час виправдав екс-мера Самбора Тараса Тершовчина та визнав справу проти нього сфабрикованою.