Як інформує прес-центр СБ України, у рамках відкритого кримінального провадження за ч. 2 ст. 260 Кримінального кодексу України слідчі СБ України задокументували покази бойовика, який визнав свою участь у проведенні диверсій на території Добропілля. За завданням російських кураторів він прибув на підконтрольну українській владі територію. З території, яку контролює т. зв. «ДНР», від них телефоном отримував «інструкції». Більшість терористичних актів з використанням саморобних вибухових пристроїв було спрямовано на залякування та вбивство місцевих проукраїнських громадсько-політичних діячів та активістів.

Нагадаємо, що диверсант у травні-липні минулого року пройшов спеціальну підготовку на базі т. зв. батальйону «Восток» терористичної організації «ДНР». Під час затримання співробітники спецслужби вилучили в нього дев’ять кілограмів пластиду, детонатори, гранатомет РПГ-26, гранати Ф-1, автомат Калашникова, пістолет Макарова та набої різного калібру.

Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії для встановлення та притягнення до відповідальності всіх учасників терористично-диверсійної групи.