Український капітан теплохода Viking Sigyn, що зіштовхнувся на Дунаї з екскурсійним човном "Русалка", заперечує, що порушив правила і це призвело до катастрофи.

Про це повідомляє Європейська правда з посиланням на видання Hirado.

"Поліція затримала його у четвер у зв’язку з трагічним інцидентом з човном. Його захист оскаржив затримання, оскільки, за словами затриманого, він не порушував правил і тим самим не вчинив злочин", – сказав адвокат Балас Тот.

За словами адвоката, ставлення до капітана як підозрюваного є передчасним і "не більше ніж ще однією з теорій", а експертних оцінок з приводу трагедії ще немає.

Нагадаємо, прогулянковий теплохід "Русалка" затонув в середу ввечері в кількох метрах від опори моста Маргіт навпроти будівлі парламенту Угорщини.

На борту човна перебували 35 осіб – 33 корейських туристи і двоє членів екіпажу. Сім людей загинули, ще сімох вдалося врятувати, 21 особа вважається зниклою без вісти.

Прогулянковий теплохід «Русалка», який затонув у Будапешті після зіткнення з круїзним лайнером, був побудований у 1949 році – цьогоріч йому виповнилося 70 років.

Угорська поліція в четвер ввечері заарештувала громадянина України, капітана великого річкового теплохода, з яким ввечері 29 травня зіткнувся прогулянковий катер на Дунаї в Будапешті.