Про це інформує прес-служба ЛМР.

«70 років тому на наших землях народилась сила, завдяки якій українська нація зберегла свою честь і дала привід нащадкам пишатись своїми дідами і прадідами. Їх життєвий шлях – це велика частина подвигу українського народу. Сьогодні завдяки їм ми маємо незалежну Україну», – сказав Садовий, зазначивши, що 14 жовтня наше місто відзначатиме 70-річчя Української повстанської армії (УПА).

За його словами, соціальна політика Львівської міської ради щодо цієї категорії громадян напрямлена на забезпечення соціальних гарантій, потреби яких в силу різних обставин не враховані на державному рівні. Відтак, Львівська міська рада рішенням виконавчого комітету від 29.12.2008 р. № 1444 затвердила Положення про щомісячну доплату до пенсії ветеранам УПА.

«Ось уже останні 3 роки, відколи діє згадане рішення виконавчого комітету, управління соціального захисту Львівської міської ради виплачує ветеранам УПА доплату від міста в розмірі 500 грн. Сьогодні середньомісячна кількість отримувачів сягає 445 осіб. Це ті люди, які власними вчинками, рішучими діями творили передумови формуванню незалежної України, вільної держави. Тому ця ініціатива – шана пам’яті про героїчне минуле цих людей, українців за духом, за свідомістю», – зауважує начальник управління соціального захисту Львівської міської ради Наталія Федорович.