Львівська обласна рада під час сесії 20 грудня прийняла рішення рекомендувати Дрогобицькій міській раді (О. Радзієвському) призупинити реорганізацію цих лікарень. Окрім цього, прийнято рішення щодо часткового фінансування медичних закладів з обласного бюджету.

Нагадаємо, у листопаді колектив Дрогобицької міської лікарні №3 (онкодиспансер) та №5 (шкірвендиспансер) звернулися до голови фракції Партії регіонів у Дрогобицькій міській раді Сергія Гориславського з проханням врятувати дані медичні заклади від можливої ліквідації шляхом реорганізації. С. Гориславський провів зустріч з головним лікарем онкодиспансеру Я.Стрийським та головою профкому лікарем-онкологом І. Стойкою, які розповіли про діяльність медустанови та виступили категорично проти її ліквідації. Медики Дрогобича були занепокоєні розформуванням онкодиспансеру, який надає єдиним комплексом послуги стаціонарного та амбулаторного лікування.

Відтак С. Гориславський звернувся до начальника головного управління охорони здоров’я ЛОДА, депутата Львівської обласної ради від Партії регіонів С.Федоренка, який у свою чергу запевнив, що не володіє інформацією про реорганізацію та ліквідацію онкодиспансеру у Дрогобичі. Наказом С. Федоренка була створена спеціальна комісія щодо вивчення резонансної ситуації довкола можливої ліквідації медичного закладу. Окрім цього, з цього приводу було скеровано листа міській владі Дрогобича.

До складу комісії було включено і Сергія Гориславського. За його словами, питання щодо можливої ліквідації медичних установ у Дрогобичі не пройшло ані громадського обговорення, ані розгляду депутатських комісій, не було обговорене з медичним персоналом онкодиспансеру та шкірдиспансеру.

Сергій Гориславський взяв під опіку питання щодо онкодиспансеру та шкірдиспасеру у Дрогобичі. Завдяки злагодженій роботі та послідовній позиції, спірні питання довкола цих медичних закладів було вирішено. Відтак працівники лікарень напередодні новорічно-різдвяних свят не залишаться на вулиці без роботи та зарплат, а жителі Дрогобича та району – без спеціалізованих медичних закладів.
«На моє глибоке переконання, медичні заклади, особливо такі як онкодиспансер, не повинні ліквідовуватися. Якщо і передбачена реорганізація, то вона має полягати виключно у покращенні медичної бази, вдосконаленні медичної апаратури. Я спілкувався з пацієнтами медзакладу, які зі страхом та недовірою до чиновників просили порятунку онкодиспансеру, оскільки він для багатьох з них став останньою надією на порятунок життя. Дрогобицька міська влада зобов’язана вирішувати проблеми, які стосуються медицини, а також знаходити шляхи для покращення ситуації у медичній галузі, яка впродовж багатьох років залишається у незадовільному стані», - наголошує Сергій Гориславський.