Зокрема, від сьогодні, 7 жовтня, відновлено автобусний маршрут №3 у Рясне, який понад рік не курсував з невідомих причин. Звернення мешканців мікрорайону у міську раду бажаного результату не давали, тому ініціативна група ряснянців закликала Петра Писарчука втрутитися у ситуацію із відповідним депутатським зверненням.

Відновлений автобусний маршрут №3 буде пільговим, вартість проїзду становитиме 1 гривню. З Рясного автобуси їхатимуть до ТЦ «Магнус». Загалом на лінії курсуватиме чотири ЛАЗівських автобуси, кожен з яких вміщатиме до ста осіб.

Нагадаємо, минулого тижня Петро Писарчук оприлюднив депутатські звернення до голови Львівської ОДА Василя Горбаля та начальника ГУ МВСУ у Львівській області Богдана Щура у зв’язку із критичною ситуацією, яка склалася із перевезенням громадським транспортом жителів мікрорайонів Рясне та Рясне-2.
У своїх зверненнях Петро Писарчук наголосив, що мешканці цих мікрорайонів стали заручниками байдужості та відкритого протекціонізму міських чиновників, котрі користуються ситуацією для власного збагачення.
«Знято соціальний маршрут № 3, кількість автобусів на маршрутах № 21, 28, 42 є катастрофічно малою, в той же час отримати в міській раді додаткові ліцензії на цьому напрямі неможливо. Це призводить до соціальної, криміногенної напруги не тільки у вказаних мікрорайонах, але і при перевезенні пасажирів», - повідомив Петро Писарчук.
За його словами, мешканці мікрорайонів Рясне та Рясне-2 скаржаться на те, що для того, аби доїхати на роботу чи навчання, їм необхідно близько години стояти у чергах на маршрутки.
Відтак Петро Писарчук попросив голову Львівщини та головного міліціонера області:
1. Доручити обласному управлінню транспорту взяти під свій контроль вирішення ситуації, що склалася.
2. Дати відповідні доручення щодо проектування, пошуку джерел фінансування з державного та обласного бюджетів на проведення робіт по будівництву транспортних розв’язок і нових магістральних шляхів Рясне-Львів.
3. Провести перевірку законності дій посадових осіб Львівської міської ради щодо блокуванню вирішення транспортних проблем шляхом зловживання при видачі ліцензій.