Після болючої поразки 5:0 від «Руху» з Винників у минулому турі , золочівський «Сокіл» таки зумів реабілітуватись у домашніх стінах. Під «гарячу руку» «соколятам» потрапив ФК«Яворів». Фінальний свисток підсумував беззаперечну перемогу господарів – 3:0. Також зауважимо, що цей матч не залишив байдужими і в болівальників. Їх на стадіоні було фіксовано аж 900. У турнірній таблиці команди не зазнали змін – п’яте місце і 21 пункт у «Сокола» та восьма сходинка з 10-ома очками у ФК «Яворів».

Матч 12 туру «Гірник» - «Скала-2» Моршин був зіграний ще 8 липня. У Соснівці місцевий «Гірник» зумів підібрати ключі до секретів успіху супротивника – 2:0 у підсумку. Попри численні атаки, команда з Моршина так і не продемонструвала, що вміє забивати голи. Тепер «Гірник» набрав 20 пунктів та впевнено адаптувався на 6-ому місці з відривом у 10 балів від Моршина, який з 10-ома пунктами посідає 7 місце.

Наступною парою були третя команда чемпіонату – ФК «Куликів» та львівська «Погонь».Після непоганого футболу від «Погоні» у минулому турі, можна було очікувати продовження історії, але не сталось так, як гадалось. Грізно настроєний на чемпіонство «Куликів» вже до середини першого тайму мав відчутну перевагу , поклавши три «сухі» м’ячі. Пізніше «Погонь» таки зібралась та забила гол престжу, однак львівської команди на довго не вистачило. Ближче до середини другого тайму «Куликів» оформив четвертий гол та рахунок у цілому – 4:1 на користь господарів. У турнірній таблиці без змін – «Куликів» третій з 25-ома балами, а «Погонь» залишається останньою, набравши лише одне очко.

Найцікавіший матч туру відбувався у Кам'янці-Бузькій на стадіоні «Над Бугом», де зустрічались фаворити турніру – місцеві «Карпати» та «Рух» з Винників. Цей матч прикував чимало уваги з боку вболівальників, які в очікувані гарної гри, прийшли подивитись на лідерів.

Матч видався дуже запальним та рівним по грі. «Рух», отримавши гол у роздягальню, у другому таймі після кількох невдалих атак таки дотиснули карпатівців, забивши у середині другого тайму. Ця інтрига збереглась як і в матчі ,так і в чемпіонаті. Підсумок – бойова нічия 1:1.Команди без змін у турнірній таблиці – «Карпати» ідуть першими з 30-ома очками, а Винники на сходинку нижче. У них 27 очок.

Нагадаємо, ще однією парою мали бути «Карпати-2» - ФК «Миколаїв», проте львівська команда знялась з турніру . У підсумку – технічна поразка «Карпатам-2» і 3 очки «Миколаїву».

Пропонуємо вашій увазі усі результати матчів :
"Гірник" - "Скала-2" - 2:0
"Карпати-2" - ФК "Миколаїв" - 0:3 (тех.) 
ФК "Куликів" - "Погонь" - 4:1
"Карпати" К.Б. - "Рух" 1:1
"Сокіл" - ФСК "Яворів" - 3:0
(юнацькі склади)
"Гірник" - "Скала-2" - 0:4
ФК "Куликів" - "Погонь"  2:8
"Карпати" К.Б. - "Рух"  0-5
"Сокіл" - ФСК "Яворів 5-0

У наступному турі зіграють (у дужках набрані очки)
«Скала-2» Моршин (10) - «Сокіл» Золочів (21)
«Рух» Винники (27) - «Погонь» Львів (1)
«Карпати-2» Львів (7)- ФК «Куликів» (25)
«Яворів» (10)– «Карпати» Кам’янка-Бузька (30)
ФК «Миколаїв» (23) - «Гірник» Соснівка (20)

На фото: Рух з Винників - претендент на чемпіонство