Після двох перемог поспіль золочівський «Сокіл» розраховував і на третю, проте з небес на землю їх опустив ФК «Миколаїв». Матч відбувався у Золочеві, на домашній арені «соколів». Утім, здобути перемогу їм це не допомогло. Впевнену та чітку гру продемонстрували миколаївські футболісти, що і забезпечило їм результат – 0:3 у підсумку. У турнірній таблиці «Миколаїв» продовжує іти на четвертій позиції з 27-ома очками, а «Сокіл», маючи 24 бали, на дві сходинки нижче – шосте місце.

Наступний матч відбувався у Кам’янці-Бузькій, де зустрічався одноосібний лідер цього чемпіонату «Карпати» та «Скала-2» з Моршина. Грізно настроєні на чемпіонство «Карпати» тримають свою переможну серію уже який матч поспіль, та губити очки у домашній грі зовсім не збирались. Для фанатів це було іще одне свято голів, котре демонстрували карпатівці не раз – п’ять м’ячів без відповіді і «Скала-2» поїхала додому. Таким чином, «Карпати» продовжують впевнено іти першими, набравши 36 очок. А ось для моршинської команди це вже третя поразка поспіль. У результаті сьоме місце та 10 пунктів.

Інший матч також видався багатим на голи, проте інтриги було значно більше. Адже тур звів між собою винниківський «Рух» та ФК «Куликів» - другу та третю команди чемпіонату відповідно. У разі перемоги на виїзді «Куликів» би обігнав «рухівців» та вийшов би на чисту другу позицію у турнірній таблиці. Проте не сталось.. «Рух» таки зумів намацати слабину у суперника і,забивши три голи, комфортно почувався після першого тайму. Пізніше «Куликів» відквитав один м’яч, але на більшого команди не вистачило. З рештою, «Рух» довів матч до мінімального виграшу – 3:2. У турнірній таблиці без змін – «Рух» другий та 33 очки, а «Куликів» на позицію нижче – третє місце та 31 бал в активі.

Ще один матч повинен проходити у Львові. Львівська «Погонь» мала приймати ФК«Яворів», але матч 14-го туру був перенесений на 2 вересня.

Нагадаємо, ще однією парою мали бути «Гірник» з Соснівки - «Карпати-2 Львів, проте львівська команда знялась з турніру . У підсумку – технічна поразка і дев’яте місце у «Карпат-2» та 3 очки «Гірнику», який піднявся на п’яте місце з 24-ома набраними балами.

Пропонуємо вашій увазі усі результати матчів:
«Гірник» Соснівка 3:0 «Карпати-2» Львів(тех.)
ФК «Куликів» 2:3 «Рух» Винники
«Погонь» Львів - ФК «Яворів»(перенесено)
«Сокіл» Золочів 0:3 ФК «Миколаїв»
«Карпати» К.Б. 5:0 «Скала-2» Моршин

(юнацькі склади)
«Куликів» 2:4 «Рух»
«Сокіл» 0:3 ФК «Миколаїв»
«Карпати» К.Б. 0:6 «Скала-2»

У наступному турі зіграють (у дужках набрані очки)
«Гірник»(24) – ФК «Куликів»(31)
ФК«Миколаїв»(27) – «Карпати» К.Б.(36)
ФК»Яворів»(10) – «Рух»(33)
«Карпати-2»(7) – «Сокіл»(24)
«Скала-2»(10) – «Погонь»(1)