Керівництво дитячих садків у Львові грубо порушує права дітей, переповнюючи навчальні групи.

Про це заявила завідувачка садочку “Дивосвіт” Наталія Заранська в ефірі “Народного толк-шоу” на телеканалі НТА.

“Чиновники управління освіти Львівської міської ради не виконують закони як такі. Оце ущільнення (поєднання спальні, ігрової кімнати та кухні в садочках, – ред.) – це взагалі абсурд. Є норми площі, які мають припадати на одну дитину. Дитина повинна мати ігрову кімнату з відповідним метражем, спальне місце, шафку. І це має бути до 20 дітей у групі. Вихователів має бути двоє на таку групу – працюють позмінно, а також помічник вихователя. Колись прокуратура мала нагляд за цим питанням, тому колись дуже боялися переповнювати групи. А зараз це відпущено на самотік. Виглядає так, що порушують права дітей на здобуття нормальної освіти, взагалі на перебування дітей. Оцей шум, який створює 30 дітей, погано впливає і на них самих, і на дорослих, які працюють з ними. У деяких дитсадках у Львові, до речі, в групі є по 40, а той по 50 дітей. Це взагалі неможливо”, – зазначила Наталія Заранська.

“Нам завжди закидають, що ми щось незаконне робимо, бо не беремо більше, ніж 20 дітей у групу. І це вважають, що у нас “занадто комфортні умови для дітей”. Але закон чітко каже: у групі може бути до 20 дітей”, – додала завідувачка.

😠 "ЦЕ – ПОРУШЕННЯ ПРАВ ДІТЕЙ!" – завідувач садочка – про ущільнення груп у дошкільних закладах

😠 "ЦЕ – ПОРУШЕННЯ ПРАВ ДІТЕЙ!" – завідувач садочка "Дивосвіт" Наталя Заранська про ущільнення груп у дошкільних закладах.А ВИ ЗІШТОВХУВАЛИСЯ ІЗ ТАКИМ⁉ Чекаємо на ваші історії у коментарях 🔴 Народне Толк-Шоу! – дивіться повний випуск тут 👇https://www.youtube.com/watch?v=2EO4B_PqDNg #Народне_толк_шоу

Опубліковано Народне Толк-Шоу Вівторок, 15 жовтня 2019 р.