За словами бригадного генерала нігерійської армії Ільясу Аббаха (Ilyasu Abbah), в приміщенні імпровізованого цеху в селі Гундуауа поблизу Кано були виявлені 24 детонатора, різні вибухові речовини, пристрої дистанційного управління підривом, а також автоматична зброя і боєприпаси.

«Були знайдені матеріали для виготовлення саморобних вибухових пристроїв. Бойовики робили тут зброю. Ми також знайшли три саморобні вибухові пристрої, один замінований рюкзак смертника і 18 порожніх заготовок для вибухових пристроїв », – Сказав Аббах.

На півночі Нігерії – найбільшої за чисельністю населення африканської країни – проживають переважно мусульмани. Там активно діє ісламістське угруповання “Боко Харам”, яке домагається введення шаріату на всій території країни і викорінення світської моделі західної освіти. “Боко Харам” стоїть за більшістю терактів, які регулярно здійснюються в країні. Зокрема, в районі міста Кано в липні цього року прогриміли кілька вибухів, жертвами яких стали 24 людини. Влада вважає, що ці напади були також здійснені бойовиками “Боко Харам”.

Джерело: РІА Новини