Про це повідомив голова Львівської обласної ради Петро Колодій Під час прес-конференції сьогодні, передає кореспондент Вголосу.

Петро Колодій пояснив, що показники до бюджету вноситимуть для того, аби погасити кредиторську заборгованість та провести розрахунки за виконані та неоплачені на кінець 2012 року роботи.

В рамках внесення змін до обласного бюджету планується профінансувати проміжні вибори до Львівської обласної ради в семи округах, на які потрібно 7 млн. грн.

«Позиція обласної ради така: довибори мають відбутися із дотриманням законодавства, вони мають бути чесними і прозорими, а тому не припустимим є жодне укрупнення виборчих дільниць та інші заходи, які обмежують право виборців на волевиявлення і можуть сприяти фальсифікаціям», – наголосив Петро Колодій.

Голова постійної депутатської комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності Львівської обласної ради Ярослав Качмарик додав, що на сесії завтра депутати не лише виділятимуть кошти на фінансування довиборів, але й приймуть цілу низку пунктів, які передбачають повернення даних коштів із державного бюджету.

«Найважливіше те, що у проекті рішення прописний перелік дій, які повинні забезпечити максимальну явку виборців на проміжних виборах, а сам процес відбувався прозоро та якісно», – пояснив Ярослав Качмарик.

Як писав Вголос, Територіальна виборча комісія призначила проміжні вибори до Львівської обласної ради на 7 квітня 2013 року.

На Львівщині знайшли джерело для фінансування проміжних виборів до обласної ради.