Завтра, 7 травня у Дрогобичі відбудеться установча конференція Дрогобицької міської організації партії „Народний Союз Наша Україна”, — повідомив „Гал-info” голова оргкомітету з проведення установчої конференції Богдан Іванців.
За його словами, на конференцію будуть запрошені 89 делегатів, зокрема, п’ятеро членів фракції „Наша Україна” у Дрогобицькій міській раді.
На думку Богдана Іванціва, новостворена Дрогобицька міська організація НСНУ не піде в опозицію до міського голови Дрогобича Михайла Лужецького, однак матиме свій власний погляд на події у місті. „Багато з того, що зараз відбувається в нашому місті, нам не подобається”, — зазначив Богдан Іванців.
Того ж дня відбудеться установча конференції Бориславської міської організації НСНУ, участь у якій візьмуть 30 делегатів – повідомив голова оргкомітету з проведення конференції Зеновій Папка. Він зазначив, що серед делегатів конференції є депутат Львівської обласної ради а також депутати Бориславської міської ради. Крім того участь у роботі конференції братимуть симпатики партії та запрошені на неї – всього 80-100 чоловік.