Результатом зовнішнього оцінювання абітурієнта є кількісна оцінка рівня його навчальних досягнень з тестового предмета у вигляді числа з інтервалу від 100 до 200 балів.

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури та біології будуть опубліковані на інформаційних сторінках абітурієнтів, доступ до яких здійснюється за номером сертифіката та вказаним у ньому PIN-кодом.

Разом із персональними результатами учасників ЗНО також будуть опубліковані таблиці переведення тестових балів у рейтингову 200-бальну шкалу 2012 року.

Зазначимо, що станом на 18 червня визначені та оголошені результати ЗНО з хімії, географії, російської мови, математики, всесвітньої історії, історії України, фізики та іноземних мов.

Результати зовнішнього оцінювання з усіх предметів, з яких абітурієнт проходив тестування, будуть зазначені в інформаційній картці.

Зазначену картку з результатами ЗНО абітурієнтам необхідно буде самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки на сайті Українського центру оцінювання.

У інформаційній картці буде зазначено назви предметів, обраних абітурієнтом для проходження зовнішнього незалежного оцінювання, кількість тестових балів, набраних абітурієнтом за виконання тесту з відповідного предмета, а також результати зовнішнього незалежного оцінювання за шкалою 100-200 балів.

Інформаційна картка буде дійсна в разі пред'явлення Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання, який засвідчує факт проходження тестування.

Результати зовнішнього оцінювання будуть внесені Українським центром оцінювання якості освіти до електронної бази даних абітурієнтів, яку використовуватимуть приймальні комісії вищих навчальних закладів для перевірки результатів ЗНО, зазначених в інформаційній картці абітурієнта.

Вступна кампанія до вищих навчальних закладів розпочнеться 2 липня.

Джерело: Освіта