Як повідомляють на сайті Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти, реєстрація на пробне незалежне оцінювання триватиме до 30 січня.

Одразу після реєстрації на сайті відповідного регіонального центру учасник пробного ЗНО отримає логін та код доступу до інформаційної сторінки «Особистий кабінет учасника ЗНО».

Далі охочий перевірити свої знання мусить сплатити вартість тестування в розмірі 111 грн у розрахунку за один предмет. Упродовж 5-ти днів після здійснення оплати він має побачити в особистому кабінеті зміну статусу заяви на «оплачена».

Загалом кожен учасник пробного ЗНО може скласти максимум два пробні тести – українську мову та літературу й один предмет на вибір.

Нагадаємо, 2 квітня відбудеться пробне тестування з української мови та літератури, а 9 квітня – з усіх інших предметів (іноземні мови, математика, історія України, географія, біологія, хімія, фізика, російська мова).

Як писав «Вголос», на відміну від минулого року, здійснити оплату за пробне тестування на основі квитанції можна протягом 3-х робочих днів, тоді як торік на це виділяли тиждень.