Про це повідомив сьогодні під час прес-конференції архієпископ Мечислав Мокшицький, митрополит Львівський римсько-католицької церкви, інформує кореспондент Вголосу.

В рамках святкувань у храмі Різдва Пресвятої Богородиці відбудеться меса, потім вулицями Львова пройде процесія з мощами блаженного Якова Стрепи.

«О 9.30 у кафедральному соборі месу відправить спеціальний посланець Святішого Отця Бенедикта ХVІ кардинал Юзеф Томко. А ввечері запрошуємо всіх до Оперного театру, там відбудеться презентація фільму про блаженнішого Івана Павла ІІ», – розповів архієпископ Мечислав Мокшицький.

Вітання від Святішого Отця Бенедикта ХVІ з нагоди свята висловив кардинал Йозеф Томко, особистий помічник Папи. «Папа просив передати вітання та благословення вірним всіх релігій та обрядвів Львова», – сказав кардинал.

Також, як він повідомив, ювілей стане нагодою для міжнародного форуму істориків, де обговорюватимуть духовну спадщину львівської архідієцезії – спільного надбання українського та польського християнства.