У Херсоні водії маршрутних таксі планують у п’ятницю, 16 листопада, вийти на протест. Про це з посиланням на соцмережі повідомляє УНН.

Відзначено, що водії маршруток начебто не задоволені встановленим тарифом на проїзд вартістю чотири гривні. У зв’язку з цим нібито жодна маршрутка не виїде на вулиці міста.

У той же час, користувачі соцмереж закликають автомобілістів приєднатися до акції “Підвези херсонця” і підвозити городян.

Відомо, що виконавчий комітет Херсонської міської ради розглянув звернення фірм-перевізників і 6 листопада ухвалив рішення про підвищення вартості проїзду в громадському транспорті. Зокрема, було встановлено тариф шість гривень за одну поїздку в період з 4:30 до 20:00 і вісім гривень в період з 20:00 до 23:00. Це рішення було опубліковано на сайті міськради.

У той же час, у четвер на сайті Херсонської міськради опублікували постанову суду, якою зупиняється дія рішення виконкому міськради про підвищення цін на проїзд.

Як наголошується в постанові, до суду звернулися з позовом до виконкому Херсонської міськради про визнання вищевказаного рішення виконкому протиправним. Тому суд у виконання заяви про забезпечення позову зупинив прийняте виконкомом рішення до закінчення розгляду цієї справи по суті.