Протягом трьох днів поспіль столиця України презентуватиме не лише національну культуру, а й низку інвестиційних проектів, інформує Київська МДА.

Зокрема,, під час бізнес-форуму, у якому візьмуть участь представники близько 25 київських компаній та майже 70 австрійських, міськдержадміністрація представить програму «Київ інвестиційний», у якій окреслить усі стратегічні напрями розвитку міста, та представить проекти, де передбачається участь інвесторів.

Крім того, голова КМДА Олександр Попов відвідає міжнародні компанії-гіганти («Siemens» та «Famed») і ознайомиться з новітніми технологіями та новаціями.

На офіційному рівні передбачена низка протокольних зустрічей офіційної делегації Києва з керівництвом міста-партнера Відня.

Заплановано і ряд мистецьких подій та відкриття пам’ятника українським козакам у 19-му районі Відня.

Крім того, у концертній залі «Stadthalle» відбудеться виступ славнозвісного Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України ім. Павла Вірського. Українські танцівники вражатимуть австрійську публіку найкращими зразками народного танцю. Класичні та сучасні композиції народного мистецтва будуть виконані в супроводі оркестру ансамблю. Завітавши на концерт, глядачі зможуть відчути автентичний колорит українського народного танцю, а масштабність постановки викличе неймовірне захоплення.

Відзначимо, що Київ та Відень є містами-партнерами з 1992 року – саме тоді був підписаний перший меморандум про дружбу та співпрацю між двома містами. З нагоди відзначення 20-річчя побратимських стосунків на початку липня у 2012 році під час візиту мера Відня до Києва було підписано меморандум про поглиблення співпраці між двома столицями.

Крім того, під час Днів Відня у Києві, що відбулися восени минулого року, в українській столиці було організовано українсько-австрійський бізнес-форум «Київ-Відень», основною темою якого стали технології та стратегії розвитку міста, зокрема, у сферах енергозбереження, утилізації сміття, розвитку транспортної інфраструктури, туризму, будівництва тощо.

Також члени австрійської делегації разом з керівництвом Київської міської державної адміністрації побували у Національному музеї мистецтв ім. Богдана і Варвари Ханенків, у якому відбувалася виставка «Австрійці у Києві». Керівники двох столиць завітали і до Національної бібліотеки ім. В. Вернадського, у приміщенні якої ще в 1992 році було відкрито Австрійську бібліотеку. Тоді ж Міхаель Хойпль передав бібліотеці DVD та твори австрійської художньої літератури та кінематографу. Крім того, Олександр Попов та Міхаель Хойпль відвідали одну із київських шкіл, яка з 2007 року співпрацює з віденською середньою школою. Там же і підписали угоду про співробітництво в освітній галузі між двома столицями.