В середу, 11 листопада, у Пловдиві (Республіка Болгарія) стартує чемпіонат Європи з велосипедного спорту на треку. У складі офіційної делегації національної збірної України 29 осіб - 18 спортсменів та 11 тренерів.

Про це повідомляє Відділення НОК України у Львівській області.

Велосипедна Львівщина в Болгарії буде представлена Оленою Старіковою, а також двома вихованками червоноградської школи велоспорту Тетяною Клімченко та Юлією Бірюковою (тренер -Вячеслав Рудько). У тренерському складі є двоє наших представників - Євген Болібрух (тренер Старікової) та Орест Тичко, який є одним із тренерів Клімченко і Бірюкової. У складі збірної команди України також є уродженці Львова Роман Гладиш та Анна Нагірна. Нині вони представляють, відповідно, м.Київ та Миколаївську область.

Заключний етап підготовки до чемпіонату континенту, починаючи з 1 листопада, національна збірна України провела в Пловдиві.

На чемпіонаті Європи протягом 5 змагальних днів найсильніші велогонщики Старого Світу розіграють 22 комплекти медалей. Найтитулованішою серед учасниць на цьому важливому старті в календарі Європейського велосипедного союзу є представниця Великої Британії Лора Кенні - чотириразова олімпійська чемпіонка, семиразова чемпіонка світу і десятиразова чемпіонка Європи.

Завершаться змагання в неділю, 15 листопада.