Про це повідомив Департамент інформації Центру Військового Капеланства УГКЦ.

Очолить Богослужіння преосвященний владика Богдан Дзюрах – керівник Патріаршої курії УГКЦ та секретар Синоду єпископів УГКЦ.

Оскільки храм насамперед призначений для потреб військовослужбовців, у Літургії візьмуть участь командири військових частин і керівники військових установ Львівського гарнізону, представники влади міста, а також запрошено священнослужителів Римо-католицької Церкви в Україні, Української православної Церкви та Української православної Церкви Київського патріархату.

Військові капелани Центру Військового Капеланства Курії Львівської Архиєпархії, які опікуються храмом, ласкаво запрошують усіх віруючих людей прийняти участь у святковому Богослужінні, спільно подякувати Богові за все, що Він зробив для нас та розділити радість торжества.

Храм Свв. Апп. Петра і Павла – пам’ятка архітектури початку XVII століття. Будівництвом храму керував архітектор Джакомо Бріано з Модени. У 1624 р. освячено першу бічну каплицю св. Венедикта, а в 1630 р. завершено спорудження храму, та відбулась його посвята. Упродовж століть храм пережив багато змін, особливо після воєнних лихоліть 1918 та 1944 рр., коли споруда храму зазнала значних ушкоджень. У 1946 р. храм перестав діяти, тимчасово його використовували як склад, а від 1970-х років передали Львівській науковій бібліотеці В. Стефаника НАН України під книгосховище обмінного фонду. У 2010 році святиню передано Українській греко-католицькій Церкві. З огляду на те, що храм у певний період історії мав статус гарнізонного, сьогодні ним опікуються капелани Центру Військового Капеланства Курії Львівської Архиєпархії УГКЦ.