Про це Вголосу повідомив київський адвокат Станіслав Батрин.

За словами адвоката, суд може прийняти рішення вже завтра.

Щоб не допустити такого сценарію, він та його адвокатська контора звернулися з заявою про вступ у справу в якості третьої особи та просили визнати наявність у влади компетенції, тобто легітимність сьогоднішньої влади і нелегітимність В. Януковича.

«Вступ у справу нового учасника, відповідно до закону, дає можливість відкласти розгляд справи. Суд має повідомити про нову дату слухання, дати можливість для ознайомлення з матеріалами справи, розпочати розгляд справи спочатку. Фактично, ми робимо ті дії, які унеможливлюють розгляд позову Оленцевича. Більше того, ставимо питання про нікчемність правової позиції Оленцевича в цілому», – розповів Батрин.

«Попри це, в п’ятницю ввечері, мені телефонував сам Оленцевич і висловив думку, що вже 19го березня суд прийме рішення на його користь, тобто підтвердить повноваження Януковича. При цьому, мені було повідомлено, що мене не допустять до участі у справі», – додав адвокат.

У зв’язку з цим Батрин просить усіх, хто має змогу долучитися до громадського контролю за цим судовим процесом, просить прийти завтра о 9:40 до приміщення Вищого адміністративного суду України (01029, м. Київ, вул. Московська, 8, корп. 5) і прослідувати до зали судового засідання, де відбуватиметься слухання справи під головуванням судді Зайцева М.П., номер справи № 800/121/14, з метою не допустити   повернення до влади Януковича.