Дійство відбудеться у с. Угринів/Долгобичів, що біля Сокаля, Львівської області. Ведучими концерту будуть Моніка Річардсон та Ігор Пелих.

Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

На фестиваль приїдуть не лише українці, а й гості з сусідніх країн — поляки, білоруси, представники громадських організацій, органів державної влади, бізнесу, політики, дипломати, відомі діячі культури.
 

Вхід вільний. Для перетину кордону потрібно мати з собою закордонний паспорт та візу. «Концерт на кордоні — наше свідоме прагнення будувати мости, а не залізні мури між народами, які творять Європейську спільноту. Таким чином ми відбудовуємо спільну духовну спадщину та долучаємося до розширення співпраці культурних організацій з Польщі і України», - повідомила голова оргкомітету заходу Олена Яремко.
 

З ініціативи та благословення Блаженнішого Любомира Кардинала Гузара, Глави УГКЦ під час Днів Добросусідства 30 серпня в Угринові/Долгобичеві відбудеться екуменічна молитва в рамках польсько-українського єднання. Спільну молитву на кордоні очолять ієрархи та духовенство східного і західного обряду з Польщі та України. Розпочнеться екуменічна молитва процесією з іконою Транскордонної Матері Божої Корчминської. Далі відбудеться молебень до Пресвятої Богородиці, і на закінчення — посвячення води та фруктових плодів.
 

Під час «Кордону 803» також відбудеться транскордонний ленд-арт «Риби» Ярослава Козяри. Проект транскордонного ленд-арту реалізовує Ярослав Козяра спільно із українськими митцями: на польсько-українському кордоні повстануть дві риби, які будуть «пливти» одночасно територією двох держав. Побачити їх можна буде передусім за допомогою фотографій, виконаних з висоти пташиного польоту. Проект здійснюється за підтримки польського інституту в Києві.

Організаторами заходу є Фундація духовної культури пограниччя, МГО «Академія Української Молоді». Дні Добросусідства відбуваються за сприяння Міністерства Закордонних Справ України та Польщі, Державних прикордонних служб України та Польщі та низки громадських організацій і товариств. Концерт співфінансується з польського боку- Міністерством закордонних справ РП, в рамках програми польської закордонної допомоги, з українського - за підтримки Фонду Open Ukraine та Корпорації «Індустріального Союзу Донбасу».
Захід відбудеться за підтримки Львівської міської ради.