Багато деталей хрестин королівська родина збирається розкрити в день самої церемонії, але деякі відомі вже зараз. Церемонія розпочнеться о 8 годині ранку, її проведе архієпископ Кентерберійський Джастін Уелбі (Justin Welby). Сам обряд хрещення триватиме 25 хвилин, а всього для церемонії, разом з молитвами і гімнами у виконанні церковного хору, виділили 45 хвилин. Для сліз і криків принцу Джорджу часу практично не залишили, йому доводиться звикати до суворого графіка з пелюшок.

Святковий вечір, присвячений хрещенню принца Джорджа, проходитиме в Кларенс- хаусі. Там принц Чарльз (prince Charles) і його дружина герцогиня Каміла (duchess Camilla) будуть зустрічати гостей після обряду хрещення. Список запрошених тримається в секреті, але повідомляється, що в ньому близько 50 імен. Для тих, хто не потрапить до каплиці, офіційні фотографії хрещення з’являться вже в четвер.

Принц Вільям (prince William) і Кейт Міддлтон (Kate Middleton) висловили свої побажання щодо подарунків на честь настільки важливої події в житті їхньої родини. Молода пара сподівається, що замість дорогих дрібничок і навіть необхідних маленькій дитині речей, всі бажаючі вручити подарунок витратять свої гроші на благодійність.

Джерело: BBC UK