Про це повідомив Глава Адміністрації Президента України Сергій Льовочкін, інформує прес-служба глави держави.

Під час візиту Віктор Янукович проведе переговори з Президентом Туркменистану Гурбангули Бердимухамедовим, відвідає Лебапський велаят, де візьме участь у заходах з відкриття та започаткування будівництва інфраструктурних об’єктів на території Туркменистану із залученням українських підприємств.

Як зазначив Сергій Льовочкін, першочергову увагу у ході перемовин на найвищому рівні буде приділено  питанням практичної реалізації українсько-туркменської співпраці, насамперед, у торговельно-економічній, енергетичній, будівельній та науково-технічній сферах.

Планується, що за результатами візиту буде підписана спільна заява про поглиблення відносин дружби та співробітництва між Україною і Туркменистаном, яка закріпить основні двосторонні домовленості щодо активізації взаємодії у багатьох сферах співпраці.

Глава Адміністрації Президента України також повідомив, що у рамках візиту сторони мають намір укласти низку двосторонніх документів, спрямованих на розширення співробітництва між Україною та Туркменистаном, зокрема у нафтогазовій, фінансовій, військово-технічній, гуманітарній сферах, а також на міжрегіональному рівні.