«(Європарламент) закликає свого президента призупинити всі політичні відносини з Державною Думою і Радою Федерації Росії доти, поки російські війська в Україні не будуть виведені в місця їх постійної дислокації відповідно з існуючими угодами», – йдеться в проекті резолюції.

Крім того, в проекті резолюції європарламентарі відзначають, що рішення Ради ЄС призупинити двосторонні переговори з РФ з візових питань і підписання нового базового договору є недостатніми заходами. У зв'язку з цим вони мають намір закликати до більш конкретних санкцій проти російських чиновників, відповідальних за агресію в Криму, включаючи заборони на видачу віз, обмеження на поїздки і заморожування активів.

Також резолюція закликає до загальноєвропейської заборони торгівлею зброєю та військовою технікою, зокрема, в проекті є звернення до Франції припинити продаж Росії штурмових кораблів класу «Містраль».

При цьому в проекті документа підкреслюють на необхідності забезпечення поставок енергоресурсів до України та держав-членів ЄС, чиї інтереси будуть порушені в разі обмежень поставок газу і нафти з Росії.

Джерело: РБК-Україна