Прес-конференція БЮТу після відсутності на позачерговій сесії облраді та представлення масам керівника Головного управління земельних ресурсів у Львівській області Дмитра Завтура.

Новопризначений Дмитро Завтур оцінив відсутність фракції БЮТ на сьогоднішній сесії Львівської облради як прояв сили.

"Неприхід фракції БЮТ на сьогоднішню сесію показує не її слабкість, а силу, силу людей, які не вийшли на сварку, а спокійно стали і сказали: "Добре. У вас є право, ви можете висловлювати своє право". Це, дійсно, право кожної людини боротися, якщо її права порушені. Хочу подякувати фракції БЮТ за їх силу", – сказав Завтур.

Нагадаємо, що сьогодні Львівська обласна рада звернулася до генеральної прокуратури України на Кабінету міністрів щодо звільнення керівника Львівського обласного головного управління земельних ресурсів, депутата ЛОР Миколи Пшевлоцького. "За" відповідне рішення проголосувало 67 депутатів, Не підтримала звернення фракція ВО "Свобода". Фракція БЮТ не брала участі у засіданні. Лише керівник фракції, заступник голови ЛОР Людмила Козак прийшла на сесію, щоб озвучити заяву фракції.

Як повідомлялось, 7 березня Миколу Пшевлоцького було звільнено з посади начальника Львівського обласного головного управління земельних ресурсів наказом Державного агентства земельних ресурсів. У наказі сказано, що звільнення відбулося "за згодою сторін". Натомість Микола Пшевлоцький заперечує, що давав згоду на своє звільнення, а у цей час він перебував на лікарняному. Він оскаржив у суді рішення про звільнення.

11 березня колективу управління представили нового керівника Дмитра Завтура, депутата Київської обласної ради від БЮТ.

Більше інформації про Завтура та прес-конференцію БЮТу читай на presstime.com.ua.