Про це повідомила прес-служба Львівської обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода».

За словами Йосифа Ситника, він дійсно мав словесну перепалку з Дмитром Добродомовим, яка відбувалася в приміщенні Львівської обласної ради в присутності кількох свідків.

«Добродомов підійшов до мене привітатися. Я ж попросив його спершу вибачитися за матюки, які пролунали від нього на мою адресу 24 листопада 2013 року на сцені львівського Евромайдану. Він попросив мене відійти поговорити в туалеті. Коли ми опинилися наодинці – він знову почав нецензурно лаятися. Я йому сказав таке: «Дмитро – ти не чоловік, з тобою немає про що розмовляти», і вийшов. Він вибіг за мною і продовжував кричати. Я пішов у протилежному напрямку», – розповів Йосиф Ситник.

«Всеукраїнське об’єднання «Свобода» обурене спробами провокацій, які намагається реалізувати генеральний директор телеканалу «ЗІК», екс-кандидат у народні депутати України, один із засновників громадської організації «Народний контроль» Дмитро Добродомов. Вважаємо, що застосовувати такі методи самопіару і політичної боротьби – гидко і ницо. Це аморально і низько, ба більше, непродумано. Звинувачувати в побитті заступника завідувача кафедри менеджменту персоналу та адміністрування НУ «Львівська політехніка», кандидата наук, доцента Йосифа Ситника – щонайменше безглуздо. Вимагаємо від Дмитра Добродомова публічних вибачень та негайного спростування брехливої інформації», - сказано в заяві.

Відзначимо, що сьогодні телеканал ЗІК оприлюднив заяву про побиття гендиректора каналу в туалеті Львівської облради.