КП «Телекомпанія "Львів-ТБ"» було створене депутатами попередньої каденції, коли на державному телебаченні була жорстка цензура на опозиційність до влади і до Президента Леоніда Кучми. Комунальне телебачення було островом свободи слова. Сьогодні позиція кардинально змінилася.

Фракція Української народної партії неодноразово ініціювала розгляд на сесії обласної ради питання щодо звіту керівництва телеканалу та з приводу незрозумілих речей, що відбуваються у сфері “Львів-ТБ”. Але такі питання не знаходили підтримки у депутатів Львівської обласної ради. Вочевидь, це комусь вигідно.

На КП «Телекомпанія "Львів-ТБ"» з'явилася політична цензура. Одні політичні сили отримують ефірний час, тоді як так звані невигідні сили транслюються о шостій або сьомій ранку, що приводить до подвійних стандартів.

Програма "Фракція", де депутати Львівської обласної ради, пофракційно висловлюють позицію щодо їх роботи, планів, побажань або звітів, опинилася в доволі незрозумілій ситуації. Одні передачі йдуть в прямому ефірі і депутати мають можливість спілкуватися з глядачами, інші такого права позбавлені. Нам незрозуміла така позиція керівництва телеканалу.

Фракція Української народної партії у Львівській обласній раді розцінює такі дії як спробу політичного тиску на фракцію УНП перед місцевими виборами.

Фракція УНП вимагає від керівництва обласної ради та керівництва комунального підприємства «Телекомпанія "Львів-ТБ"» вжити невідкладних заходів по забезпеченню виходу в ефір всіх передач КП «Телекомпанія "Львів-ТБ"» у час передбачений ліцензійними умовами та забезпечити рівні умови для представників всіх політичних сил представлених в Львівській обласній раді.