4 жовтня ц.р. Інформаційне агентство "Західна інформаційна корпорація" розповсюдила інформаційне повідомлення про отримання копії наказу керівника Центрального виборчого штабу Віктора Януковича Сергія Тігіпка. У цьому "документі" нібито говорилось про ряд серйозних кадрових змін у Львівському обласному виборчому штабі В.Януковича. Як пізніше виявилось, дана інформація не відповідає дійсності, а т.зв. копія наказу - фальшивка.
ЛОО партії "Трудова Україна" висловлює глибоке обурення фактом появи подібної брехливої інформації. Нас також дивує непрофесійний підхід працівників згаданого інформагентства до оприлюднення неперевіреного повідомлення. Більше того, у розповсюдженому 5.10.2004 року повідомленні ІА "ЗІК" наголошується, що "... корпорація офіційно повідомляє, що до поширення копії наказу С.Тигіпка, оприлюдненої нашим інформагентством вчора, 04 жовтня, не мають жодного стосунку обласні представництва "Нашої України", СДПУ(О) та СПУ". Тобто, складається враження, що до появи цього повідомлення можуть мати відношення усі інші, не названі ІА "ЗІК" партії чи організації. В такий спосіб, інформаційним агентством, яке у Львові у багатьох асоціюється із чинниками, що підтримують кандидата на Пост Президента України В.Ф.Януковича, кидається тінь підозри на десятки серйозних інституцій та структур, що надають підтримку чинному Прем’єр-міністру України.
Відповідно до вимог Закону України "Про інформаційні агентства" вимагаємо від Інформаційного агентства "Західна інформаційна корпорація" спростування розповсюдженої ним 4.10.2004 року згаданої інформації про "наказ С.Тигіпка", як такої, що не відповідає дійсності, принижує честь та гідність волонтерів Львівського обласного виборчого штабу В.Януковича.
Заявляємо, що ми і надалі адекватно і жорстко будемо реагувати на всі провокаційні та брехливі повідомлення, що торкатимуться особисто В.Януковича, діяльності його обласного виборчого штабу та партії "Трудова Україна".

Заступник голови Львівської обласної організації
політичної партії "Трудова Україна" Володимир Клюс

Львів, 5 жовтня 2004 року