Провівши докладний аналіз діяльності міського голови та виконавчих органів міської влади було визначено, що значною ланкою невдалого керування містом Львовом є велика централізація влади, що не дає можливості ефективно виконувати свої обов’язки районним адміністраціям, комунальним підприємствам та іншим низовим ланкам виконавчої влади. Така централізація обумовлена прийняттям ухвал Львівської міської ради від 06.07.2006 р. № 94 „Про затвердження структури виконавчих органів Львівської міської ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів, витрат на їх утримання” та від 19.10.2006 р. „Про розмежування повноважень між виконавчими органами Львівської міської ради”.

По даному питанню було проведено засідання „круглого столу” на тему: „Вдосконалення системи представницької та виконавчої влади в м. Львові” і внаслідок обговорення міському голові були надіслані пропозиції внести зміни до вищезгаданих ухвал з метою децентралізації міської влади , що дозволить всім структурам більш ефективно виконувати свої обов’язки. Однак міський голова не відреагував на обґрунтовані пропозиції і продовжує керувати містом за допомогою неефективної структури управління.
Таке керування призвело до повного провалу діяльності міської влади в підготовці об’єктів до фінальної стадії чемпіонату Європи з футболу 2012 року, отже принизило Львів та львів’ян в очах української і європейської громадськості та позбавило впливу на збудовані об’єкти, які знаходяться на території громади Львова.
Однак не тільки провалами в підготовці об’єктів до „Євро-2012” „прославилася” система управління містом запропонована А. Садовим. Це фактичне знищення інвестиційної привабливості нашого міста, зацентралізованість у вирішені питань міської господарки, позбавлення можливості ефективно працювати районним адміністраціям, неефективна кадрова політика, утримання в неналежному стані історичних місць, не вирішення транспортного питання, надмірна плата за теплоносії в будинках мешканців та багато, багато інших питань, кожне з яких можна і необхідно обговорювати окремо.
Депутатами Львівської міської ради запропонована більш ефективна і дієва система управління містом, яка є більш децентралізованою і надає усім керівникам відповідних ланок можливість приймати управлінські рішення та відповідати за їх виконання.

Однак, з незрозумілих причин, міський голова А.Садовий не виносить на сесійний розгляд дані пропозиції, а безпідставно звинувачує депутатський корпус у дестабілізації ситуації в місті.

Мабуть Андрію Садовому незрозуміло, що внаслідок його діяльності всі основні об’єкти міста переходять у власність або розпорядження не львів’ян, а місто Львів знаходиться у повній стагнації і вивести його з цього стану можливо тільки при прийняті кардинальних рішень.

Львівське міське об’єднання громадських організацій „Львівська громада” бере на себе зобов’язання не мовчати, а доводити до львів’ян усі негідні вчинки міського голови, тим самим не допустити, щоб наше славне місто, яке донедавна було п’ємонтом в Україні, опустилося на найнижчі щаблі в рейтингу українських міст.