Маю на увазі і політику євро інтеграції, де були скасовані багато підрозділів міністерства зовнішніх справ, які працювали над прискоренням цих процесів. Називаймо речі своїми іменами: за якихось неповних два місяці було введено в обіг ідею позаблоковості. Більш того, цілком під контроль іноземної держави була поставлена гуманітарна політика в Україні. А це означає, що було продемонстровано не суверенну кадрову політику. І це дуже серйозно. Оскільки суверенітет країни починається і закінчується на кадровій політиці.

І не лише на кадровій. Яскравим прикладом руйнації державного суверенітету України є підписана Януковичем угода про продовження перебування Чорноморського Флоту Російської Федерації на території України ні на мало, ні на багато – на 25 років! І права лідер опозиції Юлія Тимошенко, яка охарактеризувала це, як факт, що в Україні попросту немає Президента. Заради відбілювання власного іміджу, підтримки іншої держави так званий «гарант» нехтує Конституцією України та цілковито руйнує національні інтереси України.

Очевидно, люди, які прийшли до влади, не розуміють, що таке Україна, не розуміють навіщо потрібна Україна, не розуміють призначення цієї країни, не розуміють цілей об’єднавчої політики, вони розглядають державу, як джерело прибутків і надприбутків для себе, та намагання закріпитися на верхніх щаблях будь що. Це позбавлена правильних мотивацій політика.

І те, що «харківський пакт» – це початок грандіозної, системної руйнації незалежності нашої держави, нашого суверенітету, ні в кого не викликає сумнівів. Але з болем хочеться повернутися до витоків повноводного владарювання антидержавників з Януковичем на чолі. Вкотре звертаємося до шановних патріотів: до чого призвели ваші заклики до бойкоту другого туру президентських виборів чи волання голосувати «проти всіх»? А бачимо до чого! Ви можете тепер скільки завгодно висловлювати своє невдоволення україножером Табачником, його системним діям на підрив української мови та українського ментального виховання у своїй зародковій системі, здачею чи не усіх національних інтересів України у територіальній, енергетичній, гуманітарній та багатьох інших галузях. Саме за вашої безмовної згоди та опосередкованої участі ця камарилья отримала повноту влади в Україні.

Ні у кого язик не повернеться заперечити, що основою «вєлікодєржавія» та спроб панування у сфері своїх інтересів у Росії була пропаганда, зокрема телевізійна. Відтепер міжнародні версії російських каналів "РТР-Планета" та TVCi, а також зареєстрований в Росії "Теле 9" внесені до списку адаптованих каналів в Україні. Відповідне рішення ухвалила тепер уже так звана Національна рада з питань телебачення і радіомовлення. Задумайтеся, початок якої тенденції ми з вами спостерігаємо? Як на мене, лишніх коментарів тут не потрібно.

І не тішмо себе ілюзіями. Візити Януковича у Брюссель та Вашингтон довели: він добився легітимації влади своєї команди, для чого власне туди і їздив. І це може означати для справжніх патріотів єдине: лише спільний громадський спротив, об’єднання навколо єдиних національно-патріотичних цінностей та виступ єдиним фронтом проти українофобської та антидержавної політики кооперативу Януковича-Азарова зможуть дати Україні мабуть останній шанс!

Не згаймо його!

Слава Україні!

Народний депутат України,
голова ЛОО «ВО Батьківщина» Іван Денькович 23.04.2010