Напередодні святкування 65-ої річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні у Львові на Пагорбі Слави вчинено черговий акт вандалізму.

З обеліску, встановленому на честь російський воїнів, які загинули в Галичині в роки Першої світової війни була вкрадена бронзова гірлянда, яка по периметру опоясувала цей обеліск. У 2000 році з цього обеліску вже було вкрадено півтора метри бронзової гірлянди та бронзову табличку з написом, яка сповіщала на честь кого встановлено було цей обеліск.
Громадські організації, підкреслюємо, а не Львівська влада, відновили на день Перемоги у 2008 році табличку та півтора метра бронзової гірлянди.
Напередодні святкування 65-ої річниці визволення м. Львова від німецько-фашистських загарбників у липні 2009 року зі скульптурної групи «Мать-Родина» над братерською могилою 30-ти радянським воїнам визволителям на Пагорбі Слави була теж вкрадена бронзова гірлянда. Ми, особисто, повідомили начальника Львівської міліції Цикало І.Г. і ознайомили його з відсутністю гірлянди. Тобто, ми, виконали вимоги ст. ч. 1 ст. 94 КПК України і повідомили Цикало І.Г. про злочин. На жаль, до цього часу кримінальну справу по факту вандалізму не порушено. Безкарність цього злочину у 2009 року мабуть спонукала нащадків поплічників Галицьких шуцманів, есесівців і українських націоналістів здійснити черговий злочин на Пагорбі Слави. Звичайно, що на сьогодні вони перефразували гасло німецьких нацистів – Німеччина понад усе! – пристосувавши його для України. Тепер воно звучить так, – Україна, понад усе!.
Вчинення акту вандалізму проти російського обеліску – це ще раз підтверджує, що нащадки не забули, як їхні попередники стверджували: «Винні в усьому москалі, жиди і комуністи!»
Ми будемо вимагати від Генеральної прокуратури України притягнути до відповідальності посадових осіб міліції з вини яких не була порушена кримінальна справа по факту вандалізму на Пагорбі Слави у 2009 році та порушення кримінальної справи по факту вандалізму вчиненого проти обеліску російських воїнів у квітні 2010 року.

Також ми будемо вимагати, щоби Генеральна прокуратура України перевірила Львівську міську раду щодо виконання вимог Закону України «Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років», і зокрема ст.ст. 2, 6.

За невиконання вимог зазначеного закону будемо вимагати притягнути міського голову м. Львова Садового А.І. до відповідальності, а колегіальний орган Львівську міську раду розпустити, як таку, що порушує Конституцію та закони України і не виконує вимоги ст. 78 закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».