Конституція України не може бути змінена шляхом закритих політичних домовленостей невеликої групи людей, що намагаються таким чином забезпечити своє перебування при владі на фоні падіння суспільної підтримки. Єдиним можливим варіантом прийняття нової Конституції є попереднє обговорення представниками усіх гілок влади, опозиції, експертного середовища, зацікавлених громадян та введення в дію виключно шляхом проведення всенародного референдуму. Якщо ці дві сили все таки домовляться і перепишуть Конституцію під себе – існує реальна загроза узурпації влади. Адже вибори Президента в парламенті – це позбавлення громадян їхнього права самому обирати владу. Тому Львівська обласна організація Єдиного Центру розцінює таку діяльність як спробу державного перевороту в Україні та узурпації влади, які несуть пряму загрозу нашій державності, незалежності і демократії.

Львівська обласна організація Єдиного Центру вважає, що  Президент України як гарант державного суверенітету, територіальної цілісності України, додержання Конституції України, прав і свобод людини і громадянина повинен вжити рішучих кроків по забепеченню конституційного ладу держави і протидії узурпації влади всіма доступними йому методами і засобами.

Львівська обласна організація Єдиного Центру закликає політичні сили, громадськість, органи місцевого самоврядування  і окремих громадян не залишатися осторонь від цих процесів і відстояти всіма конституційними засобами право народу на пряме обрання Президента, не допустити узурпації влади олігархічними кланами.