Останні події, пов’язані з виборами Президента України, стали причиною напруженості і нестабільності у нашій державі. Чисельні звернення від мешканців регіону та представників засобів масової інформації свідчать про можливість виникнення у державі громадянського конфлікту. Усвідомлюючи складність політичної ситуації, Управління СБУ у Львівській області теж висловлює стурбованість процесами, які відбуваються в Україні і повідомляє, що в межах своєї компетенції, робить все можливе для пошуку цивілізованого вирішення конфлікту.
Колектив Управління СБУ у Львівській області залишається вірним присязі, даній українському народові, і підтримує позицію керівництва Служби безпеки України, яка неодноразово висвітлювалась у ЗМІ.
Зокрема, Служба безпеки України звернулася до представників обох передвиборчих штабів, до усіх громадян України з проханням реалізовувати своє право на громадсько-політичну діяльність виключно в рамках чинного законодавства і Конституції України, вирішувати наявні проблеми лише мирним шляхом, знаходити порозуміння, уникати спроб втягування силових структур в політичне протистояння.
Служба безпеки України наголошує на тому, що вона суворо дотримується принципу невтручання у політичні та виборчі процеси в державі, діє в межах, визначених законами України щодо захисту державного суверенітету, конституційного ладу та запобігання терористичним проявам.