Продовжують дивувати і навіть бентежити безвідповідальні та неадекватні заяви керівника обласного виборчого штабу В.Ющенка П.Олійника. Чого, наприклад, варте його недавнє цинічне твердження про те, що, мовляв, ворог ще нездоланий і його необхідно добити 26 грудня у його власному лігві. З першого разу можна здогадатись, яких ворогів має на увазі нардеп. Але чи пасує людині зі здоровим глуздом таким чином висловлюватися про своїх співвітчизників?!

Далі - більше. Побувавши з кількаденним вояжем у Луганській області, П.Олійник після повернення до Львова(!) зробив ще одну некоректну заяву. За його словами, сьогодні на Луганщині начебто панує феодально-клановий лад і тут відбулося цілковите зрощення місцевої влади, правоохоронних органів і криміналітету. Можливо й так насправді. Але чи личить чемному гостеві зневажливо відгукуватися про людей, які дали тобі притулок, обігріли і, врешті-решт, абсолютно здоровим відрядили додому?!

І, потім, розплющмо очі, панове: а у нас, на Львівщині, все, про що говорив П.Олійник стосовно Луганщини, - аномалія? Відсутнє чиновницьке свавілля, не має корупції, викорінена злочинність? Чи десь інде, а не у Львові, стався шокуючий і безпрецедентний напад на міліцейського генерала, а відомий своєю опосередкованою причетністю до так званої "справи дітей" і багаторічною ратною працею на митній ниві чоловік знову не виринув з політичного небуття вже у тозі демократа і правдолюба?

А коли у Львові, на сесії облради(!) з уст райців на адресу політичних опонентів звучать такі слова як „бандити”, „подонки”, „слизняки” і т.п., то мимоволі виникає думка: а де відбувається дія - у столиці галицького П'ємонту чи десь на люмпенізованому, марґінальному передмісті?

І нарешті. Згідно із своїми звичками, керівництво виборчого штабу В.Ющенка на Львівщині сьогодні безапеляційно стверджує, начебто обласним штабом В. Януковича покинуто напризволяще тих людей, які прибули до нас із східних областей України для участі в роботі дільничних виборчих комісій та в якості спостерігачів.

По-перше, чому ці люди приїхали на Львівщину? Тому що в ході тривалої виборчої кампанії і після кількох турів голосування представники "Нашої України" створили в області таку нездорову атмосферу, такий несприятливий політично-істеричний клімат, так залякували, цькували і морально тиснули на людей, що багато з них, аби не наражати себе і свої сім'ї на небезпеку і уникнути погроз, відмовилися від участі в роботі ДВК.

По-друге, "напризволяще" наших гостей штаб В.Януковича й у думці не мав покидати - це не в наших правилах. Але дійсно, з їхнім розміщенням за місцем дислокації дільничних виборчих комісій, особливо в сільській місцевості, на перших порах склалася критична ситуація. В першу чергу - через створену в області політичними опонентами атмосферу напруги, істерії та розгорнуту після 21 листопада кампанію "полювання на відьом", власники готелів, пансіонатів і туристичних закладів відмовлялись надавати притулок гостям із сходу України. Проте, дякуючи насамперед тим багатьом галичанам, які, довідавшись про існуючу проблему з розселенням гостей, запропонували свої послуги, сьогодні це питання вдалось врегулювати. Так що чергова спроба з боку "Нашої України" посварити Схід із Заходом, а також дискредитувати в очах громадськості виборчий штаб В.Януковича знову зазнала фіаско.

Впродовж тривалого часу, з початку виборчої кампанії по сьогоднішній день прибічники "Нашої України", здається, лише тим і займаються, що називають чорне білим, вводять в оману тисячі людей, створюють в обласній спільноті атмосферу напруги і страху, нетерпимості до іншої думки. Проте, сподіватимемось, для мудрих, розсудливих людей, яких, переконані, і на Львівщині більшість, всі зусилля політичних махінаторів виявляться марними. Правду обманом не здолати!