Після отримання офіційної інформації про візит Прем’єр-Міністра України Віктора Януковича в Івано-Франківську область, на засіданнях обласного штабу та політичної координаційної ради коаліції “Сила народу” було наголошено на повній толеранції до будь-кого з кандидатів на пост Президента України під час їх перебування на Прикарпатті, в т. ч. і по відношенню до Прем’єр-Міністра України, кандидата на посаду Президента України Віктора Януковича.
Відповідно до програми перебування Прем’єр-Міністра України після зустрічі в аеропорту була запланована зустріч з колективом Прикарпатського університету ім. Василя Стефаника.
Біля університету на вул.Шевченка зібралися групи зустрічаючих Прем’єр-Міністра України, які вишикувалися біля входу і навпроти входу в центральний корпус.
Група молоді з прапорами Блоку В.Ющенка була відгороджена кордоном міліції метрів за 50 від входу в університет, тобто доступу до шляху, де мав би проходити Прем’єр-Міністр України ця група не мала.
Після під’їзду автобуса, при виході з нього Віктора Януковича стався інцидент в якому взяла участь особа, яка не має жодного відношення до Блоку “Наша Україна”, коаліції “Сила народу” та знаходилась в групі підтримки Віктора Януковича.
Маючи гіркий досвід провокацій проти народного кандидата на пост Президента Віктора Ющенка, ми, випереджуючи події, заявляємо:
– команда Віктора Ющенка не має жодного відношення до інциденту, що трапився з Прем’єр-Міністром України Віктором Януковичем у м. Івано-Франківську і відкидає будь-які спроби прив’язати активістів Віктора Ющенка до його виникнення.

Керівник Івано-Франківського
регіонального штабу кандидата
у Президенти України
Віктора Ющенка Зіновій ШКУТЯК