Виходячи з тексту повідомлення, можна зрозуміти, що мова йде про опубліковану довідку про виплату Михайлу Костюку нагороди за використання патентів на виходи.

Незважаючи на те, що і сам Михайло Костюк і підприємство «Корпорація «КРТ» неодноразово акцентували увагу на законності усіх виплат, ми з сумом спостерігаємо експлуатацію цієї теми

Вочевидь, це пов’язано з нещодавнім пікетом, який провели працівники підприємства поблизу будівлі одіозного депутата-перебіжчика Івана Деньковича, члена фракції «Реформи заради майбутнього». Нагадаємо, тоді члени трудового колективу «Корпорації «КРТ» вимагали від Івана Деньковича припинити обливати брудом одне з найбільших виробничих підприємств регіону. Навіть не намагаючись з’ясувати, що ж є правдою, а що перекрученням фактів у цьому повідомленні, фракція «Реформи заради майбутнього» поспішила закидати Президента України скаргами, що базуються на висмоктаних з пальця звинуваченнях. Проте,у поспішності розсилання таких пасквілів та тиску на правоохоронні органи вгадується добре відомий працівникам «ККРТ» почерк горезвісного Івана Деньковича, який разом з окремими ЗМІ уже майже два роки таким чином тероризує трудовий колектив підприємства. Тепер до свого улюбленого заняття цей нардеп долучив і своїх колег по фракції.

Для того, аби припинити подальші спекуляції на цю тему, представники «Корпорації КРТ» ще раз наголошує на тому, що всі виплати, які Михайло Костюк отримував від підприємства, мають законні підстави. Авторська винагорода за використання запатентованих винаходів, які підприємство тривалий час використовує у своїй роботі, виплачується Михайлу Костюку відповідно до умов договору від 01.07.2010 року, укладеного між М. Костюком та ТзОВ «Корпорація «КРТ». Наголошуємо, що Михайло Костюк ніколи не був працівником підприємства, не перебував у трудових відносинах і не надавав жодних послуг підприємству, окрім описаних в вищезгаданому договорі.

Представники трудового колективу «Корпорації «КРТ» закликають засоби масової інформації на піддаватись на провокації окремих політичних груп та групок та не поширювати відверту брехню про підприємство.